Právě si prohlížíte Mladší žáci poprvé vítězně

Mladší žáci poprvé vítězně

Po přípravném turnaji v Liberci se mladší žáci konečně dočkali prvního soutěžního turnaje roku 2022. Ten v sobotu 26.2. hostila Lokomotiva Vršovice a my byli zvědaví, jak se náš tým od prvního turnaje sezóny zlepšil. Připomenout si úvodní turnaj sezóny můžete zde.

Tiktok sestřih zde

Stejně jako na podzim i v sobotu nás první zápas čekala Lokomotiva Vršovice. Soupeř, který je mnohem zkušenější než my, porazil našich 8 statečných v prvním utkání 2:20.

Lokomotiva Vršovice – TJ Kobylisy 22:4

Tentokrát jsme měli k dispozici více hráčů a přestože byl gólový rozdíl v obou zápasech stejný, tento zápas byl z hlediska našeho výkonu o 100 % lepší.

Kluci se zlepšují každým turnajem a v sobotu se to opět potvrdilo. Od posledního turnaje se naše obrana naše obrana opět vypadala o trochu více jako obrana (jen se musíme do obrany vracet všichni sprintem!) a v útoku jsme si dokázali vypracovat spoustu šancí, bohužel si většina hráčů chtěla ověřit, zda jim nekecám a velkému brankáři stříleli do jeho velkých rukou.

Škoda neproměněných šancí, rozhodně jsme měli na to, abychom dali dvouciferný počet branek. Nicméně soupeř má stále náskok a nás čeká spousta práce.

Druhý zápas Dukla Praha – TJ Kobylisy 40:4

Průběžně druhý tým pražského přeboru prošel tímto kolem nekompromisně a přestože se kluci opět zlepšili. Na rychlé přechody soupeře jsme nedokázali dostatečně reagovat. Minimálně na takovou rychlost bychom se chtěli v průběhu příští sezóny dostat. 💪 Překvapivě jsme v prvním vzájemném utkání prohráli menším rozdílem než nyní (3:31).

Poslední zápas TJ Kobylisy – Chodov B 12:4

Zápas na který jsme všichni čekali. Odveta se soupeřem, se kterým jsme svedli na podzim nejvyrovnanější bitvu, která bohužel pro nás skončila prohrou o jediný gól.

Tentokrát jsme nechtěli nechat nic náhodě a chtěli jsme si dojít pro jednoznačné vítězství. Do prvního poločasu jsme vstoupili dobře a udržovali jsme si jednogólové vedení. Bohužel jsme se tímto vedením nechali trochu ukolébat a do konce poločasu jsme vedení nedokázali navýšit. Poločas 4:3 pro nás

Po poločasovém upozornění na nevyzpytatelnost jednogólového vedení vzali kluci zodpovědnost do svých rukou a postupně navyšovali skóre až na konečných 12:4 pro nás. Za zmínku ve druhém poločase určitě stojí zlepšená obrana, která nás provázela celým turnajem. Co ale naopak musíme do příště zlepšit je rychlý přechod do útoku, zakončení a osobní obrana.

Hodnocení jednotlivých hráčů:

Fanda – pravděpodobně nejmenší hráč turnaje, který se ani tentokrát nezalekl větších soupeřů. Škoda, že některá ze šancí neskončila gólem. V obraně opět dobrý výkon na útoku ještě budeme muset zapracovat 💪

Lukáš – první dva zápasy bylo v bráně těžké něco hodnotit. Poslední zápas jsi chytil vše co jsi měl plus něco navíc. 👍 Když jdeš hrát do pole, musíš se na to soustředit. Nemůžeš kecat na střídačce s Michalem a pak nevědět, zda jsme dali gól nebo hůř, kde máš hrát.

Tomáš – v obraně dobrý výkon, v útoku výrazně zlepšená střelba, zatím to tam nepadá, ale věřím, že tímto tempem to brzo přijde. 📈

Filip – V obraně můžeš ještě přitvrdit a v útoku to chce zachovat chladnou hlavu. V klidu jsi mohl mít minimálně o dva góly víc. 💪 První dvě minuty za špatné střídání si určitě budeš pamatovat do konce kariéry a už si na to dáš vždy pozor 😅 Celkově dobrý výkon👍

Alex – celkově dobrý výkon, ani v jednom zápase ses neztratil. Stejně jako u většiny hráčů, musíme ještě zlepšit střelbu a pohyb v obraně. V útoku jsi mě příjemně překvapil.

Jonatan – zatím jako jediný stíháš nejvyšší tempo a v posledním zápase jsi byl jednou z nejvýraznějších osobností zápasu. Ještě nás čeká spoustu práce, ale pokud udržíš svůj přístup, tak budeš brzy jedním z hlavních tahounů týmu. 👏

Olík – No vidíš, že to jde! V každém zápase minimálně gól, v obraně taky velký pokrok. Další turnaj ty góly zdvojnásobíme 💪

Michal – stále tomu nerozumím. Hrajete jednou za měsíc a tebe to nezajímá ani tolik, abys na hřišti trochu makal.. navíc na střídačce řešíš milion blbostí a jak hrajeme tě nezajímá. Když se soustředíš a makáš, tak je to super, ale děje se to strašně málo.. doufám, že jsi pochopil, že budou hrát hlavně ti, kteří na hřišti makají. Tak se do toho příští turnaj opři a dokaž mi, že umíš zabrat 💪

Viki – ze středních zadních obránců jsi byl nejspolehlivější. V útoku také zlepšení a velké zlepšení ve fyzičce. Loni jsi byl mrtvý během minuty, teď už vydržíš odmakat solidní čas na hřišti 👏 jen tak dál.

Kryštof – přestože jsi tentokrát nedal gól, byl jsi hodně platným členem týmu v útoku i v obraně. Zapracujeme na střelbě a příští turnaj to tam začne i padat. 💪 jo a dribling je až poslední řešení ☝️

Štěpán – útok super, ale stejně jako zbytek týmu jsi toho ještě spoustu spálil, takže teď očekávejte hodně střelby, abychom to zlepšili. V obraně taky super, ty dvě minuty byly přísný a pokud se příště dostaneš před útočníka i nohama, tak nedáš rozhodčímu příležitost vyloučit tě 👍 v bráně jsi schytal nejtěžšího soupeře, stejně jako u Lukáše, těžko hodnotit.

David – v obraně dobrý, v útoku taky. Jen ta střelba. Je možné, že to bylo dlouhou absencí, ale musíš zabrat. To, že se tě naši brankáři bojí, neznamená, že ti uhnou i soupeři v zápase 😀 příští turnaj očekávám návrat toho střelce z prvního turnaje 💪

Miky – stále nás čeká spousta práce, ale poslední zápas ukázal, že to půjde. Občas musíš víc přidat do kroku. Soupeř na nic nečeká a pokud se nevrátí jeden hráč, tak to odnese celý tým. Tento měsíc se zaměříme na střelbu a kdy vystřelit, aby bylo příští turnaj víc gólů a méně odevzdaných balonů. 🤾

Oproti turnaji v Liberci velký zlepšení.

Napsat komentář