Vážení rodiče a sportovci,
srdečně vás zveme již na 4. ročník našeho příměstského tábora, který bude opět zaměřen na všestranný pohybový rozvoj, míčové sporty a práci v kolektivu.

Přihlašovací formulář můžete vyplnit ZDE

Děti ve věku 6-12 let se zde mohou těšit na spoustu zábavy, soutěží, pohybu a nové kamarády. Během pěti dnů si vyzkouší širokou škálu sportů a týmových i individuálních soutěží.

KONTAKT: Všechny dotazy vám rádi zodpovíme na tabor@tjkobylisy.cz
V akutních případech můžete kontaktovat telefonicky vedoucího tábora Roberta Filipa na 720 594 993.

KDY:
15.-19. července ( zbývá několik volných míst)
19.-23. srpna 2024 (u tohoto termínu je bohužel kapacita naplněna – možnost hlásit se pouze jako náhradník)
Program bude probíhat každý den od 8:30 do 17:30. Sraz každé ráno od 8:00

KDE: Celý tábor se bude konat v areálu TJ (U Školské zahrady 9) a jeho přilehlém okolí.

KDO: O průběh celé akce se starají trenéři oddílů Všestrannosti a Házené.

STRAVOVÁNÍ: Děti budou mít každý den zajištěný oběd, ovocné svačiny a celodenní pitný režim.

CENA:
3190,- Kč pro stávající členy TJ Kobylisy