Právě si prohlížíte Na domácím turnaji jsme postavili 3 týmy

Na domácím turnaji jsme postavili 3 týmy

Domácí turnaj byla jedna velká jízda.

Sestřih na tiktoku

A tým složený převážně z hráčů, kteří předchozí den pomáhali mladším žákům se postupně utkal s týmy Kobylky A, Loko Vršovice, Sokol Vršovice a Lions Hostivice. Pravděpodobně se projevila únava z předchozího dne, a proto jsme zůstali trochu za očekáváním. Rozhodně jsme ale neudělali ostudu 🙂 Jedinou kaňkou je zranění Vikiho. Přejeme rychlé uzdravení a brzký návrat zpět na hřiště 💪

B tým složený z hráčů, kteří ještě nemají tak velkou herní praxi se postupně utkal s dívčím týmem Kobylis, sokolem Vršovice, Loko Vršovice a druhým dívčím týmem Kobylis. Myslím, že mohu mluvit za všechny trenéry, když napíšu, že nejvíce nás překvapil právě B tým. Kluci bez tradičních opor z A týmu museli vzít více zodpovědnosti na sebe a ukázali, že na to mají. Skvělý týmový výkon. Doufáme, že je uvidíme na turnajích častěji 💪

C tým složený z nejmladších dětí odehrál stejně jako ostatní týmy 4 zápasy. Dvakrát se poměřil se Sokolem Vršovice a dvakrát s Lions Hostivice. Bylo super vidět, jak se děti zlepšovaly každým zápasem 🙂

Napsat komentář