Právě si prohlížíte 4+1 Astra – již tradičně se 2 týmy

4+1 Astra – již tradičně se 2 týmy

Přestože nám karantény a jarní prázdniny do karet příliš nehrály, opět jsme dokázali postavit na turnaji dva týmy. Za to patří velké díky všem hráčům a jejich rodičům, kteří zůstali i přes pololetní prázdniny v Praze. Velkou pochvalu si zaslouží také Tom, který se jako jediný hráč účastnil turnaje pro mladší i starší děti 👏.

Sestřih z turnaje

Teď už ale krátké hodnocení turnaje od trenéra Vojty:

V sobotu 5.2. se naše dva týmy plné budoucích hvězd české házené účastnili turnaje pořádaného v hale TJ Astra. Přípravka pod vedením zkušených trenérů Šimona a Vojty poměřila své síly s týmy Astra D, DHC Slavia dračice, a Dukla D. Naši svěřenci dali do turnaje všechny své síly a pořádně si to na hřišti i mimo něj užili. O kategorii výš mělo naše minižactvo též rovnocenné soupeře jako je Dukla A, Háje A, Astra B nebo Háje B. I tato kategorie podala výborný výkon. I přes to, že se zápasové skóre nepočítá, tak my víme své 😉

Napsat komentář