Právě si prohlížíte Sezóna 2021/2022 zahájena

Sezóna 2021/2022 zahájena

Nový školní rok je tu a s ním i nová házenkářská sezóna. Tu jsme s nejmladší kategorií zahájili v neděli 12.9. na pražských Hájích.

Přestože jsme jeli na turnaj přes celou Prahu hned v prvním zápase nás čekalo kobylisské derby s minižačkami ze Sokol Kobylisy II.

Když se to kluci dozvěděli, byla z nich trochu cítit nervozita. Přece jen si většina z nich stále pamatuje poslední turnaj v Liberci, kde nás v prvním zápase porazily o hlavu menší holčičky.

Turnaj v Liberci splnil svůj účel a tentokrát jsme již nikoho nepodcenili. Po velice vyrovnaném prvním poločase jsme v druhém poločase začali pomalu přebírat otěže hry a došli si tak pro první *pomyslnou výhru. (*Na turnajích v kategorii 4+1 se oficiálně skóre nepočítá)

Ve druhém zápase turnaje jsme nastoupili proti domácím Hájům. První poločas se přeléval ze strany na stranu a žádný tým si nevytvořil herní převahu. V druhém poločase náš tým chytil druhý dech, nedostal ani gól a rozhodl tak o naší další pomyslné výhře.

Druhý dech ze druhého zápasu byl tak silný, že celý tým blbnul ještě další hodinu, kdy jsme měli možnost odpočívat. To se pravděpodobně projevilo v našem třetím zápase, kdy jsme narazili na silného soupeře Sokol Vršovice. Tým z pražských Vršovic pro nás byl těžkým oříškem a musíme objektivně přiznat, že po vyrovnaném utkání to byl soupeř, kdo na konci slavil pomyslné vítězství.

O tento zápas jsme přišli ke konci utkání, kdy kluci začali být dost unavení a přestali stíhat. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby svou předzápasovou energii ušetřili do zápasu.

Před posledním utkáním proti druhému týmu Sokol Kobylisy II, jsme již zodpovědně odpočívali a v zápase se to projevilo. V celém průběhu utkání jsme soupeře přehrávali a tak jsme se s turnajem mohli rozloučit třetím pomyslným vítězstvím

Závěrem chci poděkovat všem hráčům za dobrou reprezentaci klubu. Alex, Lukáš i Štěpán ukázali, že jsou šikovní v poli i v bráně (Alex si příště musí vyjednat doma prémie i za zákroky 😀 ) . Z Vikiho se překvapivě stává tvůrce hry. Jonáš roste každým zápasem. Tony s Honzou taky hráli super, jen je potřeba zůstat myšlenkami na hřišti! A na závěr chci pochválit Tomáše, pro kterého to byl první turnaj a ještě nevěděl do čeho jde. Svou roli ustál skvěle, v bráně měl dobrý zákrok a v poli přidal asistenci. Takže super Tome, pokračuj v tvrdé práci 👏

Napsat komentář