Právě si prohlížíte PŘIHLAŠOVÁNÍ NA PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2022 SPUŠTĚNO

• Rubriky příspěvkuNovinky
  • Komentáře k příspěvkuŽádný komentář

Vážení rodiče a sportovci,
srdečně vás zveme již na 2. ročník našeho příměstského tábora, který bude opět zaměřen na všestranný pohybový rozvoj, míčové sporty a práci v kolektivu.

Děti ve věku 6-12 let se zde mohou těšit na spoustu zábavy, soutěží, pohybu a nové kamarády. Během pěti dnů si vyzkouší širokou škálu sportů a týmových i individuálních soutěží.

PŘIHLAŠOVAT SE MŮŽETE ZDE
Po odeslání přihlášky Vám do 5ti pracovních dnů přijde na email faktura společně s pokyny a dokumenty (Zdravotní karta, prohlášení o bezinfekčnosti, v případě nově příchozích přihláška do TJ) , které bude potřeba přinést první den na zahájení tábora. Přihlášeným se stanete až po zaplacení zmíněné faktury.

KONTAKT: Všechny dotazy vám rádi zodpovíme na tabor@tjkobylisy.cz
V akutních případech můžete kontaktovat telefonicky vedoucího tábora Roberta Filipa na 720 594 993.

KDY: Aktuálně plánujeme dva turnusy příměstského tábora první v týdnu 18.-22. července a druhý na konci letních prázdnin 22.-26. srpna 2022
Program bude probíhat každý den od 9:00 do 17:30. Sraz každé ráno od 8:30
Pokud by se tábor nemohl konat z důvodu Covid 19, bude vám vrácena vaše platba v plné výši.

KDE: Celý tábor se bude konat v areálu TJ (U Školské zahrady 9) a jeho přilehlém okolí.

KDO: O průběh celé akce se starají trenéři oddílů Všestrannosti a Házené.

STRAVOVÁNÍ: Děti budou mít každý den zajištěný oběd, ovocné svačiny a celodenní pitný režim.

CENÍK: V ceně tábora je zahrnuto táborové tričko, celodenní sportovní program, sportovní pomůcky a zázemí, obědy, ovoce k svačině, celodenní pitný režim a odměny pro děti. V rámci členství v TJ je zde zahrnuto i úrazové pojištění.

pro aktuální členy TJ: 2750 Kč

Pro účastníky prvního ročníku tábora: 2950 Kč

Pro nově příchozí: 3250 Kč

Nově dostanou děti Táborové tričko

STORNO POPLATKY

Nemoc/ zranění dítěte: 500 Kč (nutné doložit lékařskou zprávu)
Ostatní důvody: 1000 Kč
COVID: V případě, že se tábor neuskuteční kvůli COVID opatřením, tak Vám bude vrácena celá částka.