Právě si prohlížíte Poslední turnaj roku 2021

Poslední turnaj roku 2021

Po sobotním turnaji v Kutné Hoře nás čekal nedělní turnaj 4+1 na Loko Vršovice.

Na tomto turnaji se opět nehrálo o výsledky, ale o nové zkušenosti, zážitky a postupné zlepšování. Tentokrát jsme postavili dva týmy, kdy A tým byl sestaven převážně z hráčů, kteří se pomalu připravují na postup o kategorii výš a C tým byl sestaven z našich nejmladších hráčů a hráček, kteří přišli udělat své první krůčky do světa házené.

A tým
Kluci si chtěli po sobotním 6. místě z Kutné hory spravit chuť a tak vlétli do všech zápasů naplno. Přesně tak, jak to od nich chceme v každém zápase. Na turnaji jsme se 2x utkali s nejlepším týmem Astry a 2x s nejlepším týmem Hostivic. Dobré zápasy, dobré výkony, takto bychom si to představovali. Snad nám tento přístup vydrží.

C tým
Pro většinu hráčů nová zkušennost, pro Tondu víkendová klasika. A tak to i během prvních zápasů vypadalo. Tonda se snažil zápasy rozhodnout sám, střílel odkudkoli a postupně zjišťoval, že spoluhráče v házené potřebuje 😀 Děti se postupně každým svým zápasem více rozkoukávali a dostávali postupně do hry. V posledním zápase se Slavií se to projevilo naplno, kdy se do hry začali zapojovat všichni naši hráči a podali jsme skvělý týmový výkon se spoustou gólů.

Jsme rádi, že si naše oba týmy mezi sebou fandili, starší občas poradili mladším a společně si tak užili super turnaj 🙂 Pochvalu si tentokrát zaslouží všichni hráči za super nasazení i výkony 🙂
Zároveň děkujeme i našim novým vedoucím, kteří nám pomohli se zvládnutím dvou týmů během jednoho turnaje.

Na každé platformě je video trochu jiné.

Video na TikTok ZDE

Delší sestřih na Youtube ZDE – omlouváme se za horší zvuk