Právě si prohlížíte Týden 14.-20.12.2020 Předběžné přihlašování na lekce Všestrannosti

Týden 14.-20.12.2020 Předběžné přihlašování na lekce Všestrannosti

Prosím čtěte pečlivě!

Pokud to situace dovolí a PES zůstane na levelu 3 a lepším, tak budeme pokračovat v lekcích všestrannosti i v příštím týdnu. Stále je ovšem nutné dodržovat opatření dle aktuální úrovně PES (viz odkaz, přesná opatření naleznete v matici opatření ->pes pro sporty)

Aktuální pravidla pro účast na cvičení:

1. Lekce jsou pouze pro řádně přihlášené členy, kteří mají zaplaceny členské příspěvky. Pokud někdo zaplatil příspěvky a přihlášku již nestihl donést, samozřejmě může přijít a zároveň dodat přihlášku. Přihláška je ke stažení v sekci všestrannost -> ceník a přihlášky
  2. Lekce jsou pouze pro 9 osob. V případě cvičení rodičů s dětmi se započítavají rodiče a všechny jejich děti.
  3. Uvnitř objektu jsou povinné roušky pro všechny. Rodiče, kteří přivedou předškolní děti, nemohou zůstat v budově v průběhu lekce.
  4. Na jednotlivé lekce je potřeba se hlásit předem pomocí Google tabulky, návod uveden níže.

Přihlášení pomocí Google tabulek:

Klikněte na odkaz ZDE, který Vám otevře tabulky pro přihlašování na lekce v týdnu 7.-13.12.2020 (tabulky se otevřou v novém okně). Napište do tabulky své jméno a počet osob, které se budou účastnit dané lekce (Nezapomeňte, že rodič s dítětem jsou dvě osoby). Dny přepínáte dole v listech tabulky.

Pokud po Vámi zapsaném počtu osob svítí políčko počtu přihlášených osob zeleně, jste v pořádku přihlášeni a těšíme se na Vás v daný čas a datum. Pokud vaše přihláška zvedne počet osob na 10 a více, bohužel je kapacita plná a musíte najít lekci s volnou kapacitou.

PROSÍME PŘEČTĚTE SI TAKÉ POŘÁDNĚ DO JAKÉ TABULKY SE ZAPISUJETE. AŤ NEPÍŠETE PŘEDŠKOLÁKY NA RODIČE A DĚTI A OBRÁCENĚ.

Příklad viz obrázky

Obrázek 1

Na Obrázku 1 vidíme, že Jana Veselá naplnila kapacitu na maximum 9 lidí a tabulka i po jejím přihlášení ukazuje kapacitu zeleně. Všichni zde uvedení jsou tedy řádně přihlášeni.

Obrázek 2 ukazuje paní Smutnou, která se chce přihlásit také na tento termín. Bohužel už je kapacita zaplněna a tak se po jejím zapsání rozsvítilo číslo v pravo dole červeně a paní Smutná musí najít jinou volnou lekci.

Obrázek 2

POKUD SE PES ZVÝŠÍ NA LEVEL 4 A VYŠŠÍ, LEKCE SE NEKONAJÍ.