Právě si prohlížíte Zakončení sezóny 4+1 na Burešce

Zakončení sezóny 4+1 na Burešce

Sezónu 2021/2022 jsme zakončili téměř domácím turnajem na ZŠ Burešova, kde jsme postavili týmy minižáků a přípravky.

Přípravka

Turnaj: Nejmladší tým se postupně utkal s týmy Loko Vršovice, Slavie, Hájů a Chodova. Bohužel nám pořadatel nalosoval 3 ze 4 zápasů přípravky a minižáků ve stejný čas a tak jsme měli fanklub minižáků jen na jeden zápas.

Osobně jsem byl příjemně překvapen jak se celý tým od posledního turnaje zase zlepšil. Jediné, čeho se musíme vyvarovat je kritizování spoluhráčů. Pořád se to učíte, tak neřešte, že někdo něco zkazil a radši mu pomozte. Jste tým a zažijete spolu ještě spoustu společných vítězství i proher, kdy na konci zápasu bude jedno, kdo dal vítězný gól nebo kdo co zkazil. Slavit taky budete spolu!🥳

Až na tuto drobnost byl výkon celého týmu super. Postupně jsme přecházeli od individuálního pojetí hry k pěknému týmovému výkonu, kdy se všichni hráči zapojili a ukázali opět drobné zlepšení. Pochvalu si tentokrát zaslouží všichni hráči.

Sezóna: Jsme rádi, že je na celém týmu vidět stále stejné nadšení do tréninků i zápasů. Děti dělají své první házenkářské krůčky a postupně se všichni zlepšují. Je jasné, že to půjde každému jinak rychle, ale důležité je užít si tu cestu za zlepšením.

Děkujeme všem rodičům, kteří si pravidelně dělají čas a berou děti i na turnaje. Víme, že tím přicházíte o spoustu volného času, ale dětem tím obrovsky pomáháte. Nejen, že se děti vyhrají a zlepšují se rychleji v házené, ale hlavně získají zkušenosti, které na tréninku nezískají. Naučí se lépe vypořádat se stresem, reagovat na nové situace a časem i lepší spolupráci v týmu, který se v zápasech a na turnajích vždy utuží.

Velkým cílem pro příští školní rok je zapojit více malých dětí do pravidelných turnajů a budeme moc rádi, když nám s tím pomůžete 🙂

MINIŽÁCI

Turnaj: V nejsilnější kategorii A jsme tentokrát měli pouze dva soupeře Duklu a Háje, proto jsme si s oběma soupeři dali dvoukolovou bitvu.

Trochu jsme očekávali, že to bude jednoznačná jízda a rozloučíme se s házenou 4+1 se čtyřmi výhrami, bohužel nás hned první zápas vrátil rychle na zem. Nevíme, zda to bylo horkem, slabou koncentrací nebo sílou soupeře, ale první dva zápasy nám padal míč, netrefovali jsme bránu, gólmani toho také moc nechytili a celkový výkon byl takový nijaký.

Zlom začal až v odvetných zápasech, kdy jsme s Hájemi předvedli daleko lepší zápas a konečně jsme hráli tak jak umíme. I v zápase s Duklou jsme začali hrát daleko lépe, bohužel opravdu nadstandardní výkon podal brankář Dukly, který naše hráče vychytal několikrát v řadě a pro nás to byl další test morálky. Těžko se hraje proti gólmanovi, u kterého máte pocit, že ví kam vystřelíte. přesto jsme pokračovali v tlaku a jeho kouzlo pomalu ničili. V dalším vzájemném zápase nás již nepřekvapí a snadno si s ním poradíme.

Tiktok video

Sezóna: Minižáci toho tento rok odehráli ze všech kategorií zdaleka nejvíce. Kromě pravidelných turnajů 4+1 jsme byli i na několika turnajích mimo Prahu, které nám dali spoustu nových zkušeností. Bohužel nám často uteklo lepší umístění jen díky slabému vstupu do utkání, přesně tak, jak tomu bylo i na posledním turnaji nebo na našem domácím turnaji, kde jsme dali v semifinále soupeři 4 gólový náskok a pak ho celý zápas doháněli. V Liberci se snad už poučíme a vletíme do všech zápasů od začátku se 100% nasazením. 💪

Kromě výsledků máme i důležitější ukazatele úspěšné sezóny a tam si vedeme více než dobře. Z kluků se během posledního roku stala super parta, která táhne za jeden provaz a nikdy se nevzdává.

Tak snad nám tento přístup vydrží i v následujících sezonách 🏆

Napsat komentář