PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Vážení rodiče a sportovci,
srdečně vás zveme na první ročník našeho příměstského tábora, který bude zaměřen na všestranný pohybový rozvoj, míčové sporty a práci v kolektivu.

Děti ve věku 6-12 let se zde mohou těšit na spoustu zábavy, soutěží, pohybu a nové kamarády. Během pěti dnů si vyzkouší širokou škálu sportů a týmových i individuálních soutěží.

PŘIHLAŠOVAT SE MŮŽETE ZDE
Po odeslání přihlášky Vám do 5ti pracovních dnů přijde na email faktura společně s pokyny a dokumenty (Zdravotní karta, prohlášení o bezinfekčnosti, v případě nově příchozích přihláška do TJ) , které bude potřeba přinést první den na zahájení tábora. Přihlášeným se stanete až po zaplacení zmíněné faktury.

KONTAKT: Všechny dotazy vám rádi zodpovíme na tabor@tjkobylisy.cz
V akutních případech můžete kontaktovat telefonicky vedoucího tábora Roberta Filipa na 720 594 993.

KDY: Aktuálně plánujeme dva turnusy příměstského tábora první v týdnu 19.-23.7.2021 a druhý na konci letních prázdnin 23.-27.8.2021.
Program bude probíhat každý den od 9:00 do 17:30. Sraz každé ráno od 8:30
Pokud by se tábor nemohl konat z důvodu Covid 19, bude vám vrácena vaše platba v plné výši.

KDE: Celý tábor se bude konat v areálu TJ (U Školské zahrady 9) a jeho přilehlém okolí.

KDO: O průběh celé akce se starají trenéři oddílů Všestrannosti a Házené.

STRAVOVÁNÍ: Děti budou mít každý den zajištěný oběd, svačiny z bio ovoce a celodenní pitný režim.

CENÍK: V ceně tábora je zahrnut celodenní sportovní program, sportovní pomůcky a zázemí, obědy, ovoce k svačině, celodenní pitný režim a odměny pro děti. V rámci členství v TJ je zde zahrnuto i úrazové pojištění.

pro aktuální členy TJ: 2400 Kč

Pro nově příchozí: 2900 Kč

BONUS PROGRAM: Naším cílem je vrátit co nejvíce dětí zpět ke sportu. Proto jsme se vás rozhodli motivovat vrácením 150 korun z ceny tábora za každé dítě, které se tábora zúčastní a uvede Vás v přihlášce jako osobu, která mu tábor doporučila a zároveň vrácením 150 korun i dítěti, které vás takto označí.

Pravidla bonusového programu:
1)Doporučit tábor můžete kolika lidem chcete, nejvýše však můžete dosáhnou na 100% vrácení částky za tábor.
2)Podmínkou vrácení 150 kč, je účast obou stran (ta co doporučila a ta, které bylo doporučeno) na táboře.
3) Jako osobu, která vám tábor doporučila, lze uvést pouze jednu osobu.
4) Nelze se vzájemně označovat jako osoba, která tu druhou osobu doporučila. Tzn. Když osoba č.1 označí osobu č.2, jako Osobu, která mu tábor doporučila. Není již možné, aby osoba č.2 takto označila osobu č.1

Příklad: Lucky dítě je členem TJ a Lucka se rozhodne přihlásit ho k nám na tábor. Po vyplnění formuláře pošleme Lucce do 5ti pracovních dnů na email fakturu na 2400 korun společně pokyny a dokumenty, které je potřeba přinést vyplněné a podepsané na zahájení tábora. Následně Lucka doporučí tábor několika svým kamarádům. Dva její kamarádi se rozhodnou poslat i své děti k nám na tábor. Dítě prvního kamaráda Karla již je členem TJ, Karel vyplní formulář a uvede v něm Lucku jako osobu, která mu tábor doporučila. Karlovi přijde také faktura na 2400 korun společně s potřebnými dokumenty. Dítě druhého kamaráda Lukáše ještě není členem TJ. Lukáš vyplní přihlašovací formulář, vyplní Lucku jako osobu, která mu tábor doporučila a přijde mu faktura na 2900 korun společně s dokumenty a přihláškou do TJ, kterou je také nutné přinést první den na zahájení tábora.
Po úspěšném proběhnutí tábora, kterého se zúčastnily děti Lucky, Karla i Lukáše. Dostane Lucka zpět 300 korun (150 + 150) za doporučení Karla a Lukáše. Lukáš s Karlem dostanou zpět každý 150 korun.
Podmínkou této akce je účast obou dětí na táboře. Kdyby se dítě Karla nakonec neúčastnilo (je jedno z jakého důvodu). Dostane Lucka zpět jen 150 korun za Lukáše. V případě neúčasti Lucky, přichází Lukáš i Karel o 150ti korunový bonus za Lucku.
Samozřejmě pokud například Lukáš doporučí tábor dalším kamarádům Frantovi a Pepovi, kteří se přihlásí, uvedou ve formuláři Lukáše jako osobu, která jim tábor doporučila. A následně se táboru zúčastní Lucka, Karel, Lukáš, Franta i Pepa. Tak Lukáš dostane 150 korun za doporučení od Lucky a zároveň za Frantu (150kč) a Pepu(150kč) dalších 300 korun. Lukáš tedy po skončení táboru ušetřil 450 korun.

STORNO POPLATKY

Nemoc/ zranění dítěte: 500 Kč (nutné doložit lékařskou zprávu)
Ostatní důvody: 1000 Kč
COVID: V případě, že se tábor neuskuteční kvůli COVID opatřením, tak Vám bude vrácena celá částka.