ONLINE VŠESTRANNOST

Připravili jsme si pro vás online tréninky, které vaše dítě zábavnou formou rozhýbou a na rozdíl od videí či televize, budou mít děti i zpětnou reakci od cvičitelů.

Online lekceDěti do 4 letDěti 4 - 6 let
Pondělí16:00 - 16:5517:00 - 17:55
Středa16:00 - 16:5517:00 - 17:55

Pro členy všestrannosti jsou online lekce v ceně příspěvků a přihlásit se můžete ZDE

Pro nově příchozí nebo bývalé členy je první týden na vyzkoušení zdarma a poté se mohou přihlásit za členský příspěvek 500 Kč (Tento poplatek se vztahuje pouze na online lekce. Pokud se ale budete chtít účastnit i našeho příměstského tábora, získáváte již levnější cenu pro členy TJ) pro více info nás kontatujte na info@tjkobylisy.cz a v předmětu uveďte „online všestrannost“

Lekce budou probíhat do konce června, a to i v případě návratu do tělocvičen.

Lekce probíhají přes aplikaci google meet. K připojení je potřeba mít účet google. Odkaz na lekce vám bude zaslán na základě vyplněného formuláře (pro členy TJ), případně na základě vašeho emailu (pro nově příchozí).

Do lekce je možné se připojovat vždy 5 minut před začátkem 🙂