Právě si prohlížíte Ve Vršovicích stoprocentní (4+1)

Ve Vršovicích stoprocentní (4+1)

Po dvou týdnech jsme se opět vydali na turnaj do Vršovic, tentokrát ale do haly Sokola Vršovice, kde probíhal turnaj v házené 4+1.

Ani na předposledním turnaji roku 2021 se nám nepovedlo přijet na turnaj v kompletní sestavě. Kromě tradičních chat a oslav nám tentokrát stálo v cestě několik školních karantén. O to větší dík dnes patří všem hráčům, kteří se zúčastnili a samozřejmě i jejich rodičům, kteří udělali vše možné a nemožné, aby turnaj stihli. 👏

Na turnaj jsme se nakonec sešli v 7 lidech a postupně nás v druhé nejtěžší kategorii čekali soupeři Loko Vršovice, Lions Hostivice, Astra a nakonec Dukla.

Před hodnocením zápasů připomínám, že skóre se u zápasů 4+1 nepočítá. Proto přesné výsledky většinou neznáme.

Kobylisy – Loko Vršovice

Na soupeře z Vršovic jsme vlétli od první minuty. Důrazná obrana, rychlé útoky a tentokrát i celkem přesná střelba znamenala výrazné poločasové vedení, ke kterému přispěl i Tomáš několika svými zákroky.

Druhý poločas se již hráči soupeře rozkoukali, my jsme trochu polevili v obraně a obraz hry se vyrovnal. Můžeme ale s klidem říct, že kdyby se počítalo skóre body bychom brali my.

Kobylisy – Lions Hostivice

Jednoznačný zápas v náš prospěch. Prostor dostali všichni hráči. Druhý poločas jsme dostali pouze jeden gól.

Kobylisy – Astra Praha

Podobný průběh jako v předchozím zápase.

Kobylisy – Dukla

Zápasy s Duklou jsou vždy trochu specifické. Někteří hráči jsou poraženi už před zápasem, přestože jsme si již několikrát dokázali, že dokážeme zahrát vyrovnaný zápas. Proto jsem rád, že dnes kluci s Duklou nehráli vyrovnaně, ale porazili ji stejně suverénně jako všechny dnešní soupeře. Doufám, že už všechny debaty o tom, jak nás Dukla porazí skončí a půjdeme do každého zápasu zvítězit.

Hodnocení

Tomáš – předvedl několik dobrých zákroků v bráně a ukázal spoluhráčům, že se na něj mohou spolehnout. V poli musíš ještě zabrat, nemůžeš se v půlce zápasu zamyslet, dát nohy křížem a koukat jak zbytek týmu hraje ☝️ale když jsi makal, tak se projevilo zlepšení. Nepřestávej makat 💪

Štěpán – První turnaj 4+1 jsi zvládl na výbornou. Stále čekáš na svůj první gól, ale výrazně jsi pomohl týmu v obraně a přechodu do útoku. Musím říct, že jsem byl sám překvapen, jak dobře jsi bránil. A neboj, ten gól taky brzo přijde 🙂

Alex – jsem rád, že jsme si konečně vyjasnili, že musíš i bránit. Nesmíš s tím ale přestat ☝️ V útoku jsi byl celkem spolehlivý, jen by to chtělo ukázat se gólmanovi i na naši půlce, aby měl víc možností komu nahrát. Góly super a v bráně taky dobrý výkon. 👍

Tony – Z kluka, který ještě v září jen dobře bránil se pomalu stává komplexní hráč, který zvládá jak přechod do útoku, tak konečně i střílení gólů. Celkově dobrý výkon. 👍

Ondra – marně přemýšlím, co bych zkritizoval 😀 dnes super výkon, zodpovědná obrana, dobrá mezihra i pár gólů. Pokračuj v takových výkonech 💪

Lukáš – jsem rád, že jsi dal přednost turnaji před oslavou a věřím, že i ty jsi rád, že sis mohl zahrát na tomto turnaji. Výkony v bráně i v poli super. Jen tak dál.

Martin – po dlouhé karanténě super návrat do hry 👍 stejně jako Lukáš super v poli i v bráně.

Příští turnaj půjdeme do nejtěžší skupiny, abychom moc nezpychli a poměřili se s vyrovnanějšími soupeři.

Krátký sestřih z turnaje brzy na instagramu a delší na YouTube TJ Kobylisy TV

Napsat komentář