Právě si prohlížíte Přípravka a Minižáci na turnaji v Hostivicích

Přípravka a Minižáci na turnaji v Hostivicích

V neděli 3. dubna jsme vyrazili do Hostivic.

Tiktok video: https://vm.tiktok.com/ZMLxXy3ek

Náš nejmladší tým se postupně utkal s týmy Sokola Vršovice, Hájů, Slavie a Hudlic.

První zápas byl z našeho pohledu trochu rozpačitý, děti se stále ještě hledaly a soupeř všechny chyby nekompromisně trestal. Skvělá zkušenost pro všechny naše hráče.

Od druhého zápasu se ale začal obraz naší hry výrazně měnit. Hráči a hráčky se stále více dostávali do hry a náš tým opravdu začal být Týmem.

Tony byl jako vždy lídrem nejmladší kategorie a je pomalu čas, aby si vyzkoušel turnaj i s A týmem.

Jája – další zlepšení super góly i zákroky 👏

Majda – také velké zlepšení, góly brzy přijdou 💪

Manu – super práce v bráně i v poli 👏

Tomáš – je to dobrý, jen zbytečně nemysli 🙂 první věc, která tě s míčem napadne je většinou ta správná, tak ji udělej! To zvládneme 💪

Karel – když ses soustředil tak super 🙂 je na tobě ještě znát delší pauza, ale tu brzy doženeš 💪

Šimon – kdybychom vyhlašovali cenu za největší zlepšení, tak jsi ji na tomto turnaji vyhrál ty! Super práce a jen tak dál 👏👏

Naši minižáci se utkali postupně s týmy Kobylisy 2, Háje, Dukla a Sokol Vršovice.

Kobyliské derby měli kluci za jasně vyhrané již před zápasem a první poločas nám ukázal jak velká chyba to byla. Holky se také zlepšují každým dnem a v zápase nás pěkně potrápily. Nakonec jsme byli šťastnějším týmem my, ale musíme to brát jako výrazné varování.

Zápas s Hájemi jsme opět první poločas hráli vyrovnanou partii. Tentokrát jsme ale v druhém poločase přepnuli na nejvyšší otáčky, nedostali skoro žádný gól a spoustu jich soupeři dali. Druhé varování a opět se šťastným koncem.

Ve třetím zápase jsme se postavili Dukle. Pravděpodobně nejtěžší soupeř, kterému se můžeme v Praze postavit a se kterým hrajeme pravidelně vyrovnané partie. Bohužel první dva zápasy nás vůbec v ničem nepoučily a my jsme opět první poločas prohráli. Informace z hlediště byla, že dokonce prohráváme o 5 gólů. Začalo tedy to, co nám jde nejlépe. Otáčení zápasu. A málem jsme to opět dokázali. Vyrovnali jsme 10 vteřin před koncem. Bohužel v poslední vteřině zápasu jsme inkasovali a prohráli tak vyrovnanou bitvu nejtěsnějším možným rozdílem.

Ke cti všem hráčům je, že bojovali až do konce a nevzdali to. Bohužel otáčení zápasu proti rozjetému soupeři je vždy to nejtěžší a ne vždy nám vyjde.

Poslední zápas byl opět zápasem dvou rozdílných poločasů. První poločas jsme hráli vyrovnaný zápas a druhý jsme přepnuli na výkonnost, ve které bychom chtěli být celý zápas. Opět se nám podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce.

Přestože náš tým je v této kategorii opravdu silný, stále nás trápí pomalé rozjezdy, které nás v turnajích na skóre většinou stojí lepší umístění. Do příštího turnaje je cíl jasný, a to hrát na 100 % od začátku každého zápasu. 💪

Hráče dnes chválit jednotlivě nebudu. Všichni podali super týmový výkon a tak to má být. Bylo jedno zda hraje ten nebo ten. Každý odvedl svůj kus práce a to bylo nejlepší zjištění turnaje 👏

Napsat komentář