Právě si prohlížíte 4+1 turnaj na Dukle

4+1 turnaj na Dukle

V sobotu 25.9. jsme zavítali na ZŠ Jílovská, kde má své zázemí pražská Dukla, která byla zároveň našim prvním soupeřem.

Postupně jsme odehráli utkání s Duklou B, Hudlicemi, Sokolem Vršovice a Duklou A. A protože se v turnajích 4+1 skóre nepočítá, bude dnešní report celkovým shrnutím všech zápasů dohromady.

Turnaj splnil to, co jsme potřebovali. Kluci si zahráli 4 zápasy proti kvalitním soupeřům, získali nové zkušenosti a snad si užili i hru.

Bohužel dnes musíme hráče i trochu pokárat. Nikdo z nás nemůže nastupovat do zápasu s tím, že se skóre nepočítá, tak je jedno jak budeme hrát. A ani s tím, že stejně prohrajeme. Tyhle poraženecký řeči od vás už nikdy nechceme slyšet. Protože pokud si budete říkat, že něco nedokážete, tak to pak opravdu nedokážete a to platí nejen v házené.

Pokaždé když nastoupíte, musíte chtít ukázat to nejlepší co umíte. Máte daleko na víc, než jsme dnes předvedli a všichni to víme.

I přesto, že to nebylo úplně ideální, tak se najdou pozitivní věci. Viki kondičně vydržel opět o trochu déle, Jonáš se postupně vrací k výkonům před nemocí, Saša s Tondou občas předvedou, že házenou umí (jen se musí víc soustředit na zápas a méně řešit věci okolo ☝️), Lukáš podal v bráně i v útoku solidní výkon a nováčci Karel s Hubertem se postupně rozkoukali.

Již příští sobotu 2.10. hrajeme 4+1 na Slavii (ročníky 2011 a mladší). Prosím všechny rodiče o potvrzení účasti do neděle 26.9.2021. Děkuji

Napsat komentář