Právě si prohlížíte Mladší žáci jsou 7. v Praze

Mladší žáci jsou 7. v Praze

V neděli 29.5.2022 odehráli naši mladší žáci poslední turnaj pražského přeboru, kde se postupně utkali se Sokolem Vršovice, Lokomotivou Vršovice a Chodovem B.

Kobylisy x Sokol Vršovice 8:30
Soupěř se kterým jsme na podzim prohráli 2:23 a na jaře 4:21 byl nad naše síly bohužel i dnes. Velké zlepšení v útočné činnosti je bohužel k ničemu, když nebudeme zodpovědně bránit.

Kobylisy x Loko Vršovice 10:22
Druhý zápas turnaje byl již o poznání lepší, kluci se silnějším týmem z Vršovic drželi krok celý první poločas, který skončil 6:6. Začátkem 6. minuty druhého poločasu jsme byli stále na dostřel jednoho gólu (8:9). Bohužel od 6. do 12. minuty zápasu jsme nevstřelili ani gól, lokotka jich dala 7 a zápas rozhodla.
Konečný výsledek je naším nejlepším vzájemným výsledkem této sezony (2:20 a 4:22) , přesto nás všechny čeká ještě spousta práce! Pochvalu si v tomto zápase zaslouží oba brankáři, kteří předvedli nadstandardní výkon.

Kobylisy x Chodov B
Poslední zápas sezony jsme hráli se sousedem v tabulce Chodovem B. Na podzim nás Chodov porazil těsně 13:12 na jaře jsme mu porážku oplatili a zvítězili jsme 12:4.
Během prvního poločasu nebyl ani jeden tým lepší a tak se šlo do druhého poločasu za remízového stavu 7:7. Do druhého poločasu jsme již vstoupili mnohem lépe a třemi góly v řadě jsme si vybudovali příjemný náskok. Velkou zásluhu na tom měl Ondra, který na vysunutém obránci získal několik balónů. Bohužel jsme se po dobrém začátku opět vrátili k obraně, která více fandila golmanovi než bránila. Přestože Štěpán chytil spoustu střel, Chodov se vrátil do zápasu a 11 minut před koncem zápasu opět vedl (11:12).
V této části zápasu na sebe vzal zodpovědnost David, který nás 3 slepenými góly poslal zpět do vedení. Od této chvíle jsme dohráli zápas víceméně v klidu a soupeře jsme pustili maximálně na rozdíl dvou gólů.
Konečný stav zápasu 19:16

Shrnutí posledního turnaje:
Za celý turnaj jsme dali 37 gólů, což je náš nejlepší výsledek sezony. Vzhledem k tomu, že jsme se od posledního turnaje na trénincích věnovali hlavně útočné činnosti, tak je to super pokrok. Je škoda, že jsme neudrželi naši obranu na úrovni z posledního turnaje na Lokotce, společně s dobrým výkonem brankáře a více vstřelenými góly, jsme mohli uhrát ještě o trochu lepší výsledky.

Shrnutí celé sezóny:
Od září 2021 jsme udělali ohromný kus práce a zlepšovali jsme se každým turnajem. Důležité bylo, že kluky první špatné výsledky neotrávily, ale donutily je se zlepšovat. Za to si celý tým zaslouží velkou pochvalu.
Příští rok věříme, že mladší žáci již zabojují o medaile v pražském přeboru a starší kluci zabojují o horní část tabulky ve středočeském kraji.