HÁZENÁ NÁBOR

Jsme rádi za Vámi projevený zájem o házenou, níže naleznete všechny potřebné informace pro Váš první trénink v našem klubu 🙂

NÁBORY PROBÍHAJÍ V RÁMCI NAŠICH TRÉNINKŮ PO CELÝ ŠKOLNÍ ROK (ZÁŘÍ – ČERVEN)ZAČÍNÁME TRÉNOVAT OD 5. ZÁŘÍ!
PRVNÍ DVA TRÉNINKY JSOU NA VYZKOUŠENÍ ZDARMA.
Pokud nechceš čekat do září, tak v srpnu budou naši trenéři na letním příměstském táboře, na kterém se můžete těšit na spoustu sportů včetně házené.

PRVNÍ TRÉNINK
Prvního tréninku se vůbec nemusíš bát. Dle rozpisu níže přijdeš na trénink se stejně starými dětmi a při příchodu se nahlásíš trenérovi. Trenér ti se vším poradí a přiřadí ti zkušenějšího kamaráda, který tě seznámí s dalšími spoluhráči a rád ti se vším pomůže 🙂
S sebou si vezmi sportovní oblečení, boty do haly a pití. Vše ostatní ti půjčíme 🙂

Děti do 10 let trénují každé pondělí od 16:00 ve sportovní hale a každou středu od 17:00 ve velké tělocvičně. Hala i tělocvična jsou součástí areálu TJ Kobylisy na adrese U Školské zahrady 430/9 Praha 8 Kobylisy. Od září 2022 bude v teplých měsících (září,říjen,půlka dubna až červen) přidán úterní trénink na písku v beachklubu Ládví.

Ročníky 2008 – 2011 trénují pravidelně v pondělí od 17:00 a ve středu od 16:00 ve sportovní hale TJ Kobylisy na adrese U Školské zahrady 430/9 Praha 8. Stejně jako u mladší kategorie bude od září přidán úterní trénink v beachklubu Ládví. Pro první trénink preferujeme trénink v hale nebo tělocvičně.

PROČ ZAČÍT: Tréninky jsou u nás zaměřeny na všestranný pohybový rozvoj a práci dětí v týmu. Díky tomu děti získají správné základy nejen pro házenou, ale i pro ostatní sporty. Dále děti poznají mnoho nových kamarádů, se kterými zažijí spoustu zábavy. Jako bonus získají vlastnosti, které využijí i ve svém běžném životě. Mezi tyto vlastnosti patří mimo jiné rozhodování se během zlomku vteřiny, spolupráce v kolektivu a umění vítězit nebo se poučit z prohry.

KOLIK TO RODIČE BUDE STÁT:
Příspěvky pro děti narozené v roce 2012 – 2017 jsou 2500 Kč za pololetí. V případě jedné platby za celý rok je částka zlevněna na 4500Kč.
Starší kategorie 2011 – 2008 platí 3000 Kč pololetí a v případě celoroku 5500Kč.
Dalšími náklady mohou být házenkářský míč, sálová obuv, účast na velkých (mezinárodních) turnajích, soustředění, týmové oblečení a dres se jménem

TIP PRO RODIČE: Některé zdravotní pojišťovny poskytují příspěvek na provozování sportovních aktivit, proto Vám doporučujeme zeptat se na tuto možnost ve vaší pojišťovně 🙂

Odkazy na nejčastější ZP a jejich program:
VZP
OZP
ČPZP
VOZP

PŘIHLÁŠKA do oddílu házené ke stažení  ZDE.  Doporučujeme po stažení otevřít v Acrobat a vytisknout jako brožuru oboustranně (vychází to na jeden papír)

KDE: TJ Kobylisy, adresa U Školské zahrady 9, Praha 8

KONTAKT: Filip 720 594 993, Sekretariát: 602 370 456