Právě si prohlížíte Druhý turnaj tohoto roku přerušilo počasí

Druhý turnaj tohoto roku přerušilo počasí

V neděli 23.9. jsme vyrazili na poslední venkovní turnaj roku 2018 do pražských Hájí a doufali jsme, že první podzimní den se obejde bez tradičního podzimního počasí.

Přelom léta a podzimu nás poznamenal již před startem, kdy někteří hráči měli ještě léto a jeli místo turnaje na chalupu, zatímco další hráče již přemohlo podzimní počasí a ulehli s nemocí do postele. Díky těmto problémům jsme byli nakonec rádi za 5 odvážlivců, kteří se dostavili 🙂

První zápas jsme zahájili s Duklou, která byla pravděpodobně nejsilnějším soupeřem na turnaji. Zahráli jsme velmi vyrovnaný zápas a musíme konstatovat, že naši hráči se ukázali ve velmi dobrém světle i přesto, že díky absenci dalších spoluhráčů neměli možnost odpočinku. Výhodou těchto zápasů je zvýšený počet našich chyb, které nám ukazují na co bychom se měli v dalších trénincích zaměřit.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti dívkám z Astry. V tomto zápase jsme hráčům zakázali driblovat, abychom eliminovali riziko zranění na kluzkém povrchu na minimum a také, aby hráči zlepšili svůj přehled na hřišti. Zde se jasně ukázalo, jak někteří hráči mají vžité automatismy a klepnou si i přesto, že to není potřeba. Dalším podstatným bodem zápasu bylo vyloučení našeho hráče za diskutování s rozhodčím. Doufáme, že se hráči z tohoto incidentu poučili a příští turnaj se budou soustředit jen na vlastní hru.  Tento zápas jsme jinak zvládli velice dobře.

Náš třetí zápas byl bohužel předčasně ukončen z důvodu prudkého deště, který nakonec ukončil i celý turnaj.

I přes nepřízeň počasí tento turnaj rozhodně stál za zúčastnění a byl pro naše hráče přínosem. Tímto bychom chtěli poděkovat všem hráčům a samozřejmě jejich rodičům (bez nich by to nešlo 🙂 ) za účast a věříme, že na dalším turnaji se již potkáme v hojnějším počtu.

Informace o dalších turnajích se již brzy dozvíte v připravované sekci informace pro rodiče.

Pro zvětšení obrázků na ně stačí kliknout.