HÁZENÁ

PŘIJĎ SI VYZKOUŠET HÁZENOU I TY!
PRVNÍ DVA TRÉNINKY JSOU ZDARMA NA VYZKOUŠENÍ.
NA PRVNÍ TRÉNINKY SI VEZMI SPORTOVNÍ OBLEČENÍ, BOTY DO HALY A PITÍ. VŠE OSTATNÍ TI PŮJČÍME 🙂

Pokud se ti házená zalíbí a budeš s námi chtít chodit na tréninky i po prázdninách, můžeš si zaplatit příspěvky na další pololetí a trénovat s námi už teď :)*

Děti do 10 let trénují každé pondělí od 16:00 ve sportovní hale a každou středu od 17:00 ve velké tělocvičně. Hala i tělocvična jsou součástí areálu TJ Kobylisy na adrese U Školské zahrady 430/9 Praha 8 Kobylisy. Od září 2022 bude v teplých měsících (září,říjen,půlka dubna až červen) přidán úterní trénink na písku v beachklubu Ládví. Bude upřesněno během června.

Ročníky 2008 – 2011 trénují pravidelně v pondělí a ve středu od 16:00 ve sportovní hale TJ Kobylisy na adrese U Školské zahrady 430/9 Praha 8. Stejně jako u mladší kategorie bude od září přidán úterní trénink v beachklubu Ládví. Od září 2022 bude pondělní trénink od 17:00 ve sportovní hale.

Vice informací včetně přihlášky do oddílu naleznete v sekci informace pro rodiče

Na trénink můžete přijít kdykoliv bez předchozí rezervace. S Sebou potřebujete pouze sportovní oblečení, sálovou obuv a dobrou náladu, vše ostatní Vám rádi zapůjčíme  🙂

PROČ ZAČÍT: Tréninky jsou u nás zaměřeny na všestranný pohybový rozvoj a práci dětí v týmu. Díky tomu děti získají správné základy nejen pro házenou, ale i pro ostatní sporty. Dále děti poznají mnoho nových kamarádů, se kterými zažijí spoustu zábavy. Jako bonus získají vlastnosti, které využijí i ve svém běžném životě. Mezi tyto vlastnosti patří mimo jiné rozhodování se během zlomku vteřiny, spolupráce v kolektivu a umění vítězit nebo se poučit z prohry.

KDE: TJ Kobylisy, adresa U Školské zahrady 9, Praha 8

KONTAKT: Filip 720 594 993, Sekretariát: 602 370 456

*V případě předčasného ukončení členství se vratka vyplácí na základě vzorce: Zaplacená částka – Odvody TJ (500 Kč) – členství v ČSH (350 Kč) – počet uskutečněných tréninků*150 Kč